• اجاره-پژو-پرشیا

Place Category: خودروهای اجاره ایPlace Tags: اجاره اتومبیل ایرانی، اجاره پارس سال، اجاره پرشیا، اجاره پرشیا با راننده، اجاره پرشیا با شرایط آسان، اجاره پرشیا بدون راننده، اجاره پرشیا در تهران، اجاره پرشیا سال، اجاره پژو پرشیا، اجاره پژو پرشیا با راننده، اجاره پژو پرشیا با شرایط آسان، اجاره پژو پرشیا بدون راننده، اجاره پژو پرشیا در تهران، اجاره پژو پرشیا سال، اجاره خودرو ایرانی، اجاره ماشین ایرانی، پرشیا، پرشیا اجاره ای، پرشیا کرایه ای، پژو پرشیا، پژو پرشیا اجاره ای، پژو پرشیا کرایه ای، کرایه اتومبیل ایرانی، کرایه پرشیا، کرایه پرشیا با راننده، کرایه پرشیا با شرایط آسان، کرایه پرشیا بدون راننده، کرایه پرشیا در تهران، کرایه پژو پرشیا، کرایه پژو پرشیا با راننده، کرایه پژو پرشیا با شرایط آسان، کرایه پژو پرشیا بدون راننده، کرایه پژو پرشیا در تهران، کرایه خودرو ایرانی، کرایه ماشین ایرانی، مدارک لازم برای اجاره پرشیا، مدارک لازم برای اجاره پژو پرشیا، مدارک لازم برای کرایه پرشیا و مدارک لازم برای کرایه پژو پرشیا

Profile
Profile
More Info
Photos
اجاره روزانه
Map
Reviews
اجاره هفتگی
اجاره ماهیانه
تلفن
 • اجاره پژو پرشیا

  مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

  توضیحات اجاره پژو پرشیا

  اجاره پژو پرشیا – نخستین خودرو لوکس در بازار ایران – در سال ۱۳۷۹ در شرکت ایران خودرو متولد شد. این خودرو که حاصل تلاش متخصصان مرکز طراحی محصولات جدید ایران خودرو است، از امکانات و تجهیزات رفاهی قابل توجهی سود می برد، به گونه ای که پس از گذشت چند سال از نخستین عرضه آن به بازار و وجود رقبای مدعی، این خودرو هنوز جزء محبوب ترین خودروهای سواری لوکس در کشور به شمار می رود. پرشیا علاوه بر بهره مندی از امکانات فراوان، از کیفیت بالایی – چه در بخش قطعات و چه در بخش ساخت و مونتاژ – برخوردار است. این موارد همراه با قیمت رقابتی آن، پارس را به مقرون به صرفه ترین و پرفروش ترین خودرو لوکس ایران مبدل ساخته است. پرشیا به موتور ۸/۱ لیتری با قدرت ۹۷ اسب بخار مجهز است که در عین آلایندگی کم و مصرف سوخت پایین، به راحتی می تواند این خودرو را به سرعت های بالا رسانده و در هنگام سبقت، شتاب گیری قابل توجهی را برای این خودرو فراهم کند.

  تجهیزات به کار گرفته شده در این محصول نظیر موتور با سیستم سوخت پاششی (Injection) ، فرمان تقویت شده ، آینه های خارجی با کنترل برقی ، کولر با خنک کنندگی مناسب و … ضمن فراهم نمودن آسایش بیشتر برای راننده و سرنشینان با استانداردهای کنترل آلودگی و مصرف روز دنیا مطابقت دارد.

  مرکز اجاره خودرو رها رنت با کلکسیونی از بهترین خودروهای روز آماده ارائه خدمات تشریفات خودروی و اجاره خودرو بدون راننده و با راننده در تهران میباشد.

  قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
  ۱-مدت زمانی که قصد اجاره دارید              ۲-تاریخ شروع و پایان اجاره                  ۳-مدل خودرو

  جهت رزرو و هماهنگی جهت اجاره پژو پرشیا با شماره های ذیل در تمامی شبانه روز میتوانید در تماس باشید:

  ۰۲۱۶۶۵۷۰۹۸۹

  ۰۹۰۱۰۰۰۰۶۱۹-۰۹۰۱۰۰۰۰۳۲۶

  مدارک مورد نیاز اجاره خودرو             لیست قیمت خودروهای اجاره ای

  اجاره پژو پرشیا

  اجاره پژو پرشیا

  امتیازبه این خودرو
  • امتاز به این خودرو
  • امتیاز به رها رنت
  • امتیاز دهی به نویسنده
  درحال ارسال
  امتیاز کاربر 5 (6 رای)
  امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

  بازدید: 5347

 • اجاره روزانه:

  120/0000 تومان

  اجاره هفتگی:

  700/000 تومان

  اجاره ماهیانه:

  2/400/000 تومان

 • 120/0000 تومان

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • پاسخی را بگذارید

  درحال ارسال

 • اجاره هفتگی:

  700/000 تومان

 • اجاره ماهیانه:

  2/400/000 تومان