• اجاره-سانتافه-نیو-IX45

Place Category: خودروهای اجاره ایPlace Tags: اجاره اتومبیل خارجی، اجاره خودرو خارجی، اجاره سانتافه، اجاره سانتافه با راننده، اجاره سانتافه با شرایط آسان، اجاره سانتافه بدون راننده، اجاره سانتافه در تهران، اجاره سانتافه نیو، اجاره سانتافه نیو IX45، اجاره سانتافه نیو با راننده، اجاره سانتافه نیو با شرایط آسان، اجاره سانتافه نیو بدون راننده، اجاره سانتافه نیو در تهران، اجاره ماشین خارجی، سانتافه، سانتافه اجاره ای، سانتافه کرایه ای، سانتافه نیو، سانتافه نیو اجاره ای، سانتافه نیو کرایه ای، کرایه اتومبیل خارجی، کرایه خودرو خارجی، کرایه سانتافه، کرایه سانتافه با راننده، کرایه سانتافه با شرایط آسان، کرایه سانتافه بدون راننده، کرایه سانتافه در تهران، کرایه سانتافه نیو، کرایه سانتافه نیو با راننده، کرایه سانتافه نیو با شرایط آسان، کرایه سانتافه نیو بدون راننده، کرایه سانتافه نیو در تهران، کرایه ماشین خارجی، مدارک لازم برای اجاره سانتافه، مدارک لازم برای اجاره سانتافه نیو، مدارک لازم برای کرایه سانتافه و مدارک لازم برای کرایه سانتافه نیو

Profile
Profile
More Info
Photos
اجاره روزانه
Map
Reviews
اجاره هفتگی
اجاره ماهیانه
تلفن
 • اجاره سانتافه نیو IX45

  مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

  توضیحات اجاره سانتافه نیو IX45

  در دهه ۸۰ میلادی، مینی ون‌ها تبدیل به انتخاب اول خانواده‌ها شده بودند و اگر هم خانواده‌ای به دنبال یک شاسی‌بلند اقتصادی می‌گشت می‌توانست فورد اکسپلورر را انتخاب کند. اما امروزه انواع SUV و کراس‌اوور تبدیل به انتخاب نخست خانواده‌های بیش ا ز دو نفره شده‌اند.در این میان سانتافه در دو نسخه اسپرت با دو ردیف صندلی و معمولی موسوم به گرند با سه ردیف صندلی نیز یکی از محبوب‌ترین خودروها محسوب می‌شود.

  نمایشگاه شیکاگو، جایی است که این شرکت کره‌ای برای معرفی محصول به‌روزرسانی شده خود یعنی سانتافه ۲۰۱۷ انتخاب کرده است. فیس‌لیفت سانتافه شامل تغییرات ظریف در جلوپنجره مشبک، چراغ‌های LED روزتاب، مجموعه کاسه چراغ‌های جلو و عقب جدید، اگزوزهای دوتایی، مجموعه چرخ‌های جدید و تزئینات بدنه می‌شود. بین دو مدل معمولی و اسپرت سانتافه ۲۰۱۷ نیز تفاوت‌های ظاهری ظریفی به چشم می‌خورد. عمده این تفاوت‌ها در چراغ‌های جلو و مخصوصاً عقب و شکل ستون انتهایی خودرو قابل تشخیص است.

  در مدل اسپرت، جلوپنجره شامل سه نوار افقی و مدل ۷ نفره شامل ۵ نوار افقی می‌شود. چراغ‌های روزتاب مدل اسپرت نیز افقی و مدل ۷ نفره به صورت عمودی می‌باشند. خروجی اگزوز در مدل اسپرت به صورت دوقلو و از یک سمت بوده در حالی که مدل پرقدرت‌تر ۷ نفره از دو اگزوز متوازی‌الاضلاع در دو سمت بهره می‌گیرد.

  مرکز اجاره خودرو رها رنت با کلکسیونی از بهترین خودروهای روز آماده ارائه خدمات تشریفات خودروی و اجاره خودرو بدون راننده و با راننده در تهران میباشد.

  قیمت اعلام شده بسته به موارد زیر قابل تغییر است:
  ۱-مدت زمانی که قصد اجاره دارید              ۲-تاریخ شروع و پایان اجاره                  ۳-مدل خودرو

  جهت رزرو و هماهنگی جهت اجاره سانتافه نیو IX45 با شماره های ذیل در تمامی شبانه روز میتوانید در تماس باشید:

  ۰۲۱۶۶۵۷۰۹۸۹

  ۰۹۰۱۰۰۰۰۶۱۹-۰۹۰۱۰۰۰۰۳۲۶

  مدارک مورد نیاز اجاره خودرو             لیست قیمت خودروهای اجاره ای

  اجاره سانتافه نیو IX45

  اجاره سانتافه نیو IX45

  امتیاز به این خودرو
  • امتیاز به این خودرو
  • امتیاز به رها رنت
  • امتیاز دهی به نویسنده
  درحال ارسال
  امتیاز کاربر 5 (3 رای)
  امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)

  بازدید: 795

 • اجاره روزانه:

  500/000 تومان

  اجاره هفتگی:

  3/300/000 تومان

  اجاره ماهیانه:

  12/000/000 تومان

 • 500/000 تومان

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • یک پاسخ

  1. manager ۱۳۹۶-۱۲-۲۲
  2. manager ۱۳۹۶-۱۲-۲۲

  پاسخی را بگذارید

  درحال ارسال

 • اجاره هفتگی:

  3/300/000 تومان

 • اجاره ماهیانه:

  12/000/000 تومان